У Львові стартував Весняний діловий форум

12:47 11 Квітня 2019

У Львові стартував Весняний діловий форум

Сьогодні, 11 квітня, у Львові стартував Весняний діловий форум «Україна в 2019 — 
новий період невизначеності чи можливостей?».

Впродовж двох днів представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, провідних банківських установ та інституцій, успішні підприємці, які зацікавлені в економічному розвитку України з’ясовуватимуть стан та перспективи економіки України в короткостроковій та середньостроковій перспективі, аналізуватимуть чинники, які впливають на ведення бізнесу в Україні, налагоджуватимуть взаємодії між підприємцями та представниками органів влади й місцевого самоврядування з різних регіонів України, а також між підприємцями та іноземними інвесторами, інформує прес-служба ЛМР.

Завдання форуму:

• Обговорення питань мікро- та макроекономіки, монетарної політики та економічної ситуації в Україні загалом в умовах значних історичних викликів.

• Висвітлення перспектив реформування економічної 
і соціальної сфер, а також можливостей ведення підприємницької діяльності в Україні за стандартами Європейського Союзу та світовими стандартами у період Четвертої промислової революції.

• Розгляд експертних досліджень щодо використання людського капіталу в період значної еміграції та сильної демотивації старіючого населення України.

• Інформування про ситуацію у фінансовому та банківському секторах України, етапи реформування та зміни цього сектора в умовах цифрової ери.

• Вивчення прикладів успішних проектів, що реалізовані 
в Україні як міжнародними, так і місцевими компаніями —лідерами відповідних ринків. Обмін досвідом власників цих компаній та практичні рекомендації щодо уникнення ризиків та помилок на шляху його реалізації.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин