У Львові тестуватимуть кандидатів до національної збірної Ігор нескорених

21:19 13 Січня 2017

У Львові тестуватимуть кандидатів до національної збірної Ігор нескорених

Фото: УНН

21 січня на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України у Львові відбудеться перший етап відбору претендентів до збірної команди України на участь в Іграх Інвіктус – 2017 (Invictus Games).

Про це повідомили в управлінні з питань фізичної культури і спорту Львівської ОДА.

Таке перше в Україні тестування охопить 37 зареєстрованих військовиків із західних областей України. Робоча група вже напрацювала відповідні нормативи для визначення поточного стану та фізичних кондицій претендентів у шести видах спорту: легка атлетика, велоспорт, пауерліфтинг, стрільба з лука, плавання, веслування на тренажерах.

З-поміж представників Львівщини очікують участь 26 претендентів зі Львова, Трускавця, Яворівського, Городоцького, Жидачівського районів. Інші два етапи тестування відбудуться в Одесі та Києві. Відтак з-поміж 163 зареєстрованих військовиків буде сформовано склад кандидатів до збірної, яка в березні проведе перший навчально-тренувальний збір.

Довідково

Ігри Інвіктус (Invictus Games) – міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців та ветеранів з обмеженими фізичними можливостями. Слово Invictus означає «незламний» або «нескорений» та уособлює стійкість чоловіків та жінок, які зазнали серйозних поранень, однак знайшли сили до нових звершень.

Перші Ігри відбулись 2014 року у Лондоні. Цьогорічні змагання пройдуть у вересні в Торонто. Українські військовослужбовці та ветерани військових дій, які отримали інвалідність під час виконання службових обов’язків, поборються за право представляти збірну України на цих представницьких іграх.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин