У Львові триває благодійна акція «Писанка для мого героя»

20:31 16 Квітня 2019

У Львові триває благодійна акція «Писанка для мого героя»

У п’ятницю, 12 квітня, у Львові стартувала благодійна передвеликодня акція на підтримку українських бійців – «Писанка для мого Героя», організатором якої є ГО «ОФІС ІДЕЙ».

Про це повідомляють організатори.

Цим проектом організатори хочуть нагадати українцям, що окрім політичного абсурду, пов’язаного з виборами президента, в Україні триває війна з Росією, на якій щодня українські воїни покладають власне життя, задля спокою та збереження мирного неба над нашими головами.

У порівнянні з 2014 роком, сьогодні українська армія значно краще оснащена технічно. З кожним днем потреба матеріальної допомоги, на щастя, зменшується. Натомість моральна підтримка – те, що потрібно завжди. Великодні писанки, підбадьорять українських військових та нагадають про рідну домівку, де чекають на їх повернення.

До проекту вже долучилось декілька шкіл Львова та Львівщини, зокрема Ліцей №46 імені В’ячеслава Чорновола, Ліцей імені Івана Пулюя, СШ №36 та СШ «Школа радості». В акції задіяні учні різних класів. Діти малюють писанки, а також вітальні листівки для наших захисників.

ГО «ОФІС ІДЕЙ» відправлятиме усі передвеликодні пакунки на фронт уже в кінці цього тижня, щоб воїни змогли отримати свої дарунки на сам Великдень.

Та долучитися до ініціативи ще не пізно і дуже просто. Всього-навсього потрібно намалювати свою писанку та, зв’язавшись з організаторами, передати її в офіс ГО «ОФІС ІДЕЙ. Така можливість буде доступна до 20 години цього четверга, 18 квітня.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин