У Львові триває конференція «Україна-ЄС»

14:52 2 Березня 2017

У Львові триває конференція «Україна-ЄС»

Фото: ЛОДА

У четвер, 2 березня, у Львові розпочалася конференція «Україна-ЄС: відносини у часи невизначеності та швидких змін». Її учасники – представники ЄС, експерти, представники бізнесу та ЗМІ, високопосадовці – обговорюватимуть, якою має бути успішна євроінтеграційна політика України.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Серед учасників заходу – і заступник голови-керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська та керівник програм співробітництва Представництва ЄС в Україні Беренд де Гроот.

«Своє прагнення йти європейським шляхом українці довели під час Революції гідності і доводять до сьогодні, – зазначила Маріанна Вільшинська. – Ми переконані, що найбільшим партнером України є саме Європейський Союз, котрий, допомагає нам у реалізації різноманітних програм та втілює тут свої проекти. Також сподіваємось, що завдяки й вашій підтримці одержимо перемогу над агресором та спільно будуватимемо європейське майбутнє».

Під час чотирьох панельних дискусій учасники конференції обговорять такі теми як «Євросоюз як орієнтир для України – чи залишатиметься він таким і за яких умов», «Україна-ЄС: проблеми міграції», «Сприяння торгівлі з ЄС», «Відносини з ЄС + українські медіа: наскільки критичною є нині роль ЗМІ у підтримці євроінтеграції».

Зазначимо, конференцію організували Інститут економічних досліджень та політичних консультацій спільно із «Європейською правдою» у межах двох проектів за фінансової підтримки ЄС – «Просування реформ в регіони» та «Діалог зі сприяння торгівлі».

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин