У Львові триває ремонт вул. Замарстинівської (ФОТО)

17:40 27 Березня 2019

У Львові триває ремонт вул. Замарстинівської (ФОТО)

Фото: ЛМР

Продовжують роботи з реконструкції вул. Замарстинівської на ділянці від вул. Липинського до вул. Гайдамацької. Станом на 27 березня прокладено 462 м водопроводу, діаметром труби 160 мм, на ділянці до вул. Гайдамацької.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Також змонтовано 6 залізобетонних колодязів. Після укріплення ґрунту цементним розчином на ділянці 102 м, розпочалися роботи зі заміни каналізаційного колектора. Вже змонтовано 191 м каналізаційної труби діаметром 1600 мм. Збудовано 8 нових каналізаційних камер для підключення існуючих каналізаційних мереж житлових будинків та 8 дощоприймальних колодязів. До 1 грудня цього року планують повністю закінчити цей об’єкт і відкрити його для руху транспорту.

На ділянці від будинку № 112 до № 94 на вул. Замарстинівській влаштовано піщано-щебеневу основу прощею 800 м2 та бетонну підготовку під дорожнє покриття площею 350 м2. Вже влаштовано піщано-щебеневу та асфальто-бетонну основу під плити трамвайних колій площею 312 м2. А також влаштовано піщано-щебеневу основу під тротуар площею 165 м2. Змонтовано 30 плит трамвайних колій марки ПКП і залито 5 фундаментів з анкерами для опор контактної мережі.

Дорога залишиться у тих відстанях, яких була до ремонту. Також вона буде вимощена бруківкою. Вся бруківка, яка була демонтована, потім буде використана для замощення дорожнього покриття.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин