У Львові УКРОП й активісти домоглися в суді чесного обліку газу за лічильниками

17:31 16 Квітня 2019

У Львові УКРОП й активісти домоглися в суді чесного обліку газу за лічильниками

Дворічна судова тяганина з газовими монополістами «Львівгаз» та «Львівгаз збут» щодо встановлення індивідуальних лічильників нарешті завершилася.

Про це повідомляє прес-служба львівського осередку партії УКРОП.

Апеляційний суд Львівської області виніс остаточні рішення у справах 466/9377/17 та 466/10113/17, якими відхилено апеляційні скарги газових монополістів на рішення Шевченківського районного суду.

Зазначено, що понад рік тому суд першої інстанції ухвалив рішення на користь побутових споживачів, та зобов’язав ПАТ «Львівгаз» встановити індивідуальні лічильники газу у квартирах мешканців, однак підприємство-монополіст подало апеляцію.

«Насамперед, висловлюю подяку активним головам ОСББ, сотням небайдужих мешканців, які вирішили піти проти системи в особі газового монополіста, – каже юрист та член політради УКРОПу Тарас Подвірний. – «Львівгаз» цинічно та безкарно підмінював поняття «комерційний облік природного газу» та використовував недосконалість чинного законодавства у газовій сфері. За ініціативи народного депутата Тараса Батенка парламент вніс зміни до Закону «Про забезпечення комерційного обліку природного газу». І ось маємо перемогу у суді».

Тарас Подвірний також зазначає, що відтепер люди можуть використовувати цей прецедент для відновлення справедливості та зобов’язати газових монополістів встановлювати саме індивідуальні квартирні лічильники газу.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин