У Львові відбувся Марафон Франкофонії (ФОТО)

18:31 23 Березня 2019

У Львові відбувся Марафон Франкофонії (ФОТО)

Фото: Організатори

Уже третій рік поспіль 20 березня, коли у світі відзначається міжнародний День франкофонії, студенти факультету іноземних мов та інших навчальних закладів, які вивчають французьку як основну і другу іноземну мову, а також студенти неспеціальних факультетів стали активними учасниками Марафону Франкофонії, запропонованого Посольством Франції в Україні в межах угоди про співпрацю Університету та «Альянс Франсез» Львова.

Про це повідомили відповідальні за організацію марафону – президент «Альянс Франсез» Василь  Кметь, директор «Альянс Франсез» Львова Ніколя Фасіно та викладач ЛНУ імені Івана Франка Наталія Миколаєвич-Джуман.

Цьогоріч Марафон об’єднав понад 60 студентів-поціновувачів французької у стінах ГО «Альянс Франсез» Львова.

Географія конкурсу розширилася аж до 12 міст України. Упродовж дня в активному та швидкому ритмі усі команди франкомовних атлетів виконували спільне завдання: у формі гри пройти навчальний марафон, який чергував письмо, гру, усне та письмове висловлювання, дебати.

Тематика цьогорічного Марафону стосувалася мотивації вивчення французької, причини і переваги її опанування. Стажерки з Франції Клемантін Восель та Клер Віо, викладачі кафедри французької філології Наталія Миколаєвич-Джуман і Ярина Стецько супроводжували та підтримували студентів протягом цього дня випробовувань, і ті не підвели – показали свої знання з французької мови та культури Франції.

Захід дав змогу студентам проявити себе у різних творчих завданнях, таких як створення відеороликів, проектної роботи, малюнка на задану тематику, інтерактивної вікторини – і все це з метою популяризації вивчення французької мови та культури.

Команда Львова посіла третє місце в інтерактивній вікторині серед 12 учасників.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин