У Львові відкрили новий дитсадок (ФОТО)

16:46 13 Квітня 2019

У Львові відкрили новий дитсадок (ФОТО)

Сьогодні, 14 квітня, відбулося відкриття нового закладу дошкільної освіти (центру розвитку дитини) «РІО» у новому житловому кварталі на вул. Стрийській, 45.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Зазначено, що до сьогодні садок працював у тестовому режимі, число дітей сягало 10−15 осіб. Загалом, садок передбачено на 90 вихованців (буде створено 6 груп). День відкритих дверей у садку планують на 20 квітня.

Заклад дошкільної освіти (центр розвитку дитини) «РІО» – це нове просторе приміщення площею 1000 м кв., прогулянковий майданчик площею близько 1000 м кв., повністю облаштований для цікавого проведення часу на вулиці, 6 приміщень для груп, великий актовий зал, простора їдальня, 2 спортивні зали, кабінети для індивідуальних занять, медпункт.

Садок пропонує вивчення іноземних мов, різноманітний перелік гуртків для вихованців закладу та вечірні студії, які можуть відвідувати інші діти (хореографія, черлідинг, карате, музика, арт-студія тощо). Окрім того, в закладі працюватимуть психолог та логопед.

Садочок звів забудовник «ГалЖитлоБуд» у межах зобов’язання перед містом щодо облаштування важливої соціально-освітньої інфраструктури під час будівництва житлового комплексу.

Фото: ЛМР

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин