У Львові відзначили річницю Чорнобильської катастрофи (ФОТО)

17:45 26 Квітня 2019

У Львові відзначили річницю Чорнобильської катастрофи (ФОТО)

Сьогодні, 26 квітня, біля меморіалу «Героям і жертвам Чорнобиля», що на вул. Морозній, 31а у Львові, відбулися пам’ятні заходи з нагоди вшанування 33-ї річниці Чорнобильської катастрофи.

Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

Присутні поклали квіти до пам’ятного знаку, а відтак помолилися панахиду за загиблими. Відтак за мужність і високий професіоналізм, виявлені під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, та активну соціальну діяльність у вирішенні проблем постраждалих внаслідок катастрофи, подяки від громади міста Львова отримали учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І категорії Олексій Горбач, Ілля Городиський та Михайло Боярський.

Окрім того, до 33-ї річниці Чорнобильської катастрофи ліквідаторам аварії на Чорнобильській атомній електростанції, постраждалим унаслідок цієї техногенної катастрофи, а також дітям з інвалідністю внаслідок аварії на ЧАЕС, місто виплатило одноразову матеріальну допомогу. Загалом кошти отримали 2 187 осіб, а загальна сума виплат становить 1,5 млн грн.

Фото: ЛМР

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин