У Львові з великим весняним концертом виступить Степан Гіга

19:50 23 Квітня 2019

У Львові з великим весняним концертом виступить Степан Гіга

Народний артист України, музикант і композитор Степан Гіга запрошує на «Великий весняний концерт» у Центрі Довженка у Львові 12 травня.

Про це повідомляють організатори події.

«Мабуть, на українській естраді важко знайти виконавця, який завойовує серця аудиторії з першого акорду пісні чи першої строфи тексту. Степан Гіга ось уже понад чверть століття впевнено займає лідерські позиції на варті української пісні, тієї, яка бентежить і захоплює, викликає сум і радість, спонукає до роздумів про майбутнє і минуле, про швидкоплинне і вічне…» – йдеться в повідомленні.

Концерт Степана Гіги у Львові – яскравий музичний вечір під акорди улюблених пісень. Нині у творчому доробку співака – низка студійних альбомів, куди ввійшли найкращі музичні композиції артиста. Його хіти стали справжніми шлягерами цілої епохи – уже кілька десятків років їх співають тисячі шанувальників по всій країні. Кожен концерт артиста багатий на потужні емоції, непідкупні оплески та чудовий настрій.

Родзинкою музичного свята стануть запрошені гості – Квітослава Гіга та гурт «Друзі мої», які за доброю традицією порадують слухачів прекрасними дуетами з артистом.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин