У Львові з’явиться новий історичний простір – Меморіальний музей Гідності

08:37 12 Березня 2019

У Львові з’явиться новий історичний простір – Меморіальний музей Гідності

Фото: ЛМР

У понеділок, 11 березня,  на сесії Львівська міська рада підтримала ухвалу про створення Музею Гідності у Львові.

Про це повідомили кореспондента  Leopolis.news у фракції «Самопоміч» ЛМР.

«Важливе рішення – прийнято!» – так схвильовано оголосили про результати голосування члени фракції «Об’єднання «Самопоміч».

Простір на близько 1 тис м кв стане сучасним місцем презентацій, виставок, зустрічей, обговорення новітньої Героїчної історії України (від подій Революції Гідності – до Війни на Сході).

Музей розташується на вул. Шептицьких, 45 (приміщення колишнього кінотеатру «Дзвін»).

«Вже протягом місяця ми можемо очікувати на детальну презентацію концепції музею», – додає депутатка Юлія Хомчин.

Заступник міського голови з питань розвитку – Андрій Москаленко – доповнює:  «Музей стане не лише культурно-історичним центром, але й інтерактивним місцем комунікації  для львів`ян та гостей міста. Люди зможуть зрозуміти, побачити і відчути, що об’єднує усіх українців».

Варто згадати, що ще у 2007 році виникла скандальна ситуація: приміщення цього вже не працюючого кінотеатру взяла в оренду ТзОВ «Дзвін і К» з умовою, що створить там музей Степана Бандери. Цього так і не відбулося. Управлінню Культури довелося через суд повертати приміщення у комунальну власність.

«Війна в Україні триває. Ми постійно маємо загиблих. Це приміщення дає змогу зробити велику виставку. Сподіваюсь, це буде одне з місць туристичних відвідувань, бо це зручне місце», — додала Олена Пасевич, депутатка Львівської міської ради.

Leopolis.news

* Публікація у рамках Програми висвітлення діяльності міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів у засобах масової інформації

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин