У Львові за бюджетні кошти фінансуватимуть ремонт списаних будинків

18:35 4 Квітня 2019

У Львові за бюджетні кошти фінансуватимуть ремонт списаних будинків

Фото: ЛМР

Сесія Львівської міської ради ухвалила рішення про затвердження програми підтримки співвласників багатоквартирних будинків, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, що списані з балансу Львівських комунальних підприємств, у проведенні невідкладного ремонту, капітального ремонту, реконструкції, ремонтно-реставраційних робіт спільного майна у багатоквартирних будинках у Львові на 2019-2020 роки.

Таке рішення ухвалили депутати Львівської міськради під час засідання сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Програма спрямована на покращення технічного стану багатоквартирних будинків у Львові способом проведення капітального ремонту, реконструкції та ремонтно-реставраційних робіт спільного майна у багатоквартирних будинках на території м. Львова (надалі – Роботи) на умовах співфінансування за рахунок коштів міського бюджету м. Львова та коштів співвласників багатоквартирних будинків.

Основними джерелами фінансування є кошти міського бюджету Львова та кошти співвласників багатоквартирних будинків.

Відповідно до механізму програми капітальний ремонт аварійних будинків із виведенням з аварійного стану (якщо будинки загрожують обвалом і визнані аварійними до прийняття програми) повністю фінансуватимуть за кошти міського бюджету. Капітальний ремонт та ремонтно-реставраційні роботи основних конструктивів житлових будинків, що потребують невідкладного ремонту, робитимуть за 90 % коштів міського бюджету Львова та не менше 10 % коштів співвласників будинку. Ремонтно-реставраційні роботи у пам’ятках культурної спадщини (головні фасади, сходові клітки, дахи) робитимуть за кошти міського бюджету Львова (до 70%, однак не більше 499 999 грн) та не менше 30% коштів співвласників будинку.

На ремонт покрівлі будинків до 3 поверхів міськрада даватиме до 90% вартості робіт, у будинках на 3-4 поверхи – до 85%. Водночас у будинках, які мають 5 поверхів, мешканці сплачуватимуть не менше 30%.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин