У Львові забудовника звинувачують у знищенні водойм

12:17 2 Березня 2017

На вул. Зеленій, 283, у Львові під час зведення багатоповерхівок підрядник без жодних дозволів осушує місцеві водойми.

Про це повідомляє прес-служба «Народного контролю».

Як зазначено в повідомленні, замовник будівництва – ПП «Спорт-Рекреація», генеральним підрядником виступає ТОВ «Екскомбуд». Водночас місцеві мешканці стверджують, що роботи ведуть без дотримання будівельних норм, нищать стави. Як зʼясувала голова постійної комісії екології та природокористування Львівської міської ради, депутат фракції «Народний контроль» Ірина Оршак, дозвільні документи на будівництво та оренду земельної ділянки погоджено за адресою: вул. Зелена, 273. Утім роботи ведуть на Зеленій, 283.

«Працівники підрядника проводять незаконні осушувальні роботи існуючих водойм (ставів) на вул. Зеленій, які є в переліку водних об’єктів на території Львова. У водоймах уже повністю зруйновано флору і фауну. На місці одного ставу вже стоїть будинок, інший – засипають», – говорить Ірина Оршак.

За її словами, порушення закону будівельниками зафіксували в липні торік. Відповідний акт склали представники Сихівської РА та управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин Львівської міської ради (від 28.07.2016 р.). Ще один акт Сихівська РА, управління екології та благоустрою, КП «Адміністративно-технічне управління» Львівської міськради виписали цьогоріч 14 лютого – на вимогу екологічної комісії.

«Попри це, підрядник продовжує свої незаконні дії. Відзначу і бездіяльність органів контролю, які наразі ігнорують численні звернення місцевих мешканців», – додає Оршак.

Депутат уже оголосила під час сесії Львівської міськради запит з вимогою перевірити будівництво на вул. Зеленій, 273, 283, на дотримання будівельних норм, умов договору оренди землі. Окрім того, вона вимагає припинити незаконне знищення місцевих водойм, притягнути винних осіб до відповідальності, зобов’язати їх відшкодувати завдані збитки та відновити водойми.

У відповідь міський голова розпорядився негайно виїхати з інспекцією на місце будівництва та оперативно вивчити ситуацію.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин