У Львові заради дітей з вадами серця відбудеться вистава-мюзикл

16:59 14 Січня 2017

У Львові заради дітей з вадами серця відбудеться вистава-мюзикл

У понеділок, 23 січня, у Національному академічному українському драматичному театрі  ім. Марії Заньковецької о 19.00 відбудеться благодійна музична вистава «Казка про Серце» за участі дітей з вадами серця.

Про це повідомляє прес-служба Львівської облради

Головна особливість вистави – вперше у ній візьмуть участь юні таланти, зокрема і діти із захворюваннями серця. Саме заради вирішення їхніх потреб і було задумано проект, а зібрані кошти скерують на підтримку та допомогу дітям із вадами серця.

Участь у виставі візьмуть актори драматичного театрі ім. М.Заньковецької Мар´яна Фехтель та Олесь Федорченко, скрипаль-віртуоз Олександр Божик та скрипковий ансамблю «Веселі смички». До проекту долучилися і зірки – ролі у виставі виконуватимуть Андріана, Славця, учасники гурту «Роги» а також телеведучий Олег Пригода. Ініціатор вистави — Благодійний фонд «Серце дитини». Художник-постановник Наталія Тарасенко, автор — Наталія Писаренко. Сприяє проекту й очільник Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

«Казка про Серце» – це вистава-мюзикл. У якій переплелися казки народів світу. Маленькі дітки з вадами серця, які є підопічними згаданого фонду, на кілька годин стануть справжніми акторами на великій сцені, а головну роль виконає хлопець із надскладною вадою серці», – кажуть організатори.

Квитки на виставу можна придбати на сайті gastroli.ua, у касі театру, а також у всіх місцях продажу квитків. Тим, хто має бажання допомогти у цій добрій справі, але не хочуть чи не можуть піти на концерт, організатори пропонують купити квиток і залишити його для фонду. На ці квитки зможуть запросити дітей-сиріт чи дітей із малозабезпечених родин, а також неповносправних дітей на візочках, які працюють із артистами, та тих, що їх супроводжуватимуть.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин