У Львові зазнають змін 5 трамвайних маршрутів

16:39 26 Квітня 2019

У Львові зазнають змін 5 трамвайних маршрутів

Фото ілюстративне

З 13 травня відбудуться зміни в напрямках руху трамвайних маршрутів № 1, 4, 6, 7 та 9, повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Зазначено, що зміни відбудуться в рамках реалізації стратегії розвитку ЛКП «Львівелектротранс», для вивчення пасажиропотоків за новими сполученнями та у зв’язку із початком реконструкції трамвайної колії на пл. Двірцевій

Так, з 13 травня вступає в дію нова схема маршрутів для трамваїв № 1, 9 та 7. А саме:

  • Трамвайний маршрут № 1 курсуватиме за схемою: «Залізничний вокзал – вул. Бандери – вул. Дорошенка – Погулянка», та у зворотному напрямку;
  • Трамвайний маршрут № 9 курсуватиме за схемою: «Залізничний Вокзал – вул. Вітовського – вул. Франка – вул. Хмельницького – вул. Замарстинівська – вул. Торф’яна.
  • Трамвайний маршрут № 7 за схемою: «вул. Татарбунарська – вул. Шевченка – вул. Підвальна – вул. Личаківська – вул. Пасічна», та у зворотному напрямку.

«Однак, у зв’язку з тим, що з 13 травня буде перекрито для ремонту наступну частину пл. Двірцевої, кінцеву зупинку трамвайних маршрутів № 1, 4, 6 та 9 із «Залізничного вокзалу» перенесено до «ТРЦ Скриня». Також у зв’язку з тим, що триває ремонт вул. Замарстинівській, трамвайний маршрут № 9 поки що не має змоги курсувати до вул. Торф’яної, а буде курсувати до вул. Миколайчука. Відповідно, він повністю дублюватиме трамвайний маршрут № 5. Тому з 13 травня і до завершення ремонтних робіт на вул. Замарстинівській трамвай № 5 призупинить роботу», – повідомили у ЛКП «Львівелектротранс».

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин