У Львові знову критична ситуація з вивезенням сміття

15:42 6 Березня 2017

У Львові знову критична ситуація з вивезенням сміття

Колаж: znaj.ua

У Львові знову виникла критична ситуація з вивезенням твердих побутових відходів.

Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий під час брифінгу після засідання обласної комісії ТЕБ і НС із розгляду ситуації щодо проведення робіт на ЛКП «Збиранка» у Львівській ОДА, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Андрій Садовий розповів, що під час засідання комісії він офіційно заявив про критичну ситуацію в місті з вивезенням сміття.

За словами мера Львова, в Україні зараз арештовано 50 машин із львівським сміттям, тож місто не має можливості возити відходи в інші області, крім Львівської. Водночас на полігонах Львівщини розмістити все сміття з обласного центру неможливо.

«Зараз у Львові накопичено більш ніж тисячу тонн сміття на понад 250 майданчиках. На засіданні комісії я заявив про критичну ситуацію з вивезенням твердих побутових відходів у Львові. Особа, яка дає вказівки блокувати машини зі сміттям зі Львова, дуже не любить людей, адже нині надворі вдень 14 градусів тепла й наслідки від перенакопичення відходів можуть бути страшні», – сказав мер Львова.

Своєю чергою, голова Львівської ОДА Олег Синютка сказав, що область готова допомогти Львову вирішити проблему з вивезенням сміття, однак наразі офіційного звернення від Андрія Садового не надходило.

Нагадаємо, 19 січня у Львові вже була надзвичайна ситуація зі сміттям.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин