У Мінську обговорили українсько-білоруську співпрацю у сфері туризму (ФОТО)

19:50 5 Квітня 2019

У Мінську обговорили українсько-білоруську співпрацю у сфері туризму (ФОТО)

Фото: ЛОДА

4 квітня у приміщенні Посольства України відбулася зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Білорусь Ігоря Кизима із представниками стенду України на міжнародній туристичній виставці «Відпочинок 2019».

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Зокрема, Львівщину представили управління туризму та курортів облдержадміністрації, КП «Трускавецький інформаційно-курортний центр» Трускавецької міської ради та представники готельних комплексів.

У межах заходу порушили питання подальшого розвитку українсько-білоруського співробітництва у сфері туризму, а також проблемні питання, які стоять на заваді його успішному розвитку.

Окрім цього, розглянули  можливості налагодження ефективної взаємодії між українськими туроператорами та Посольством України з метою оптимальної презентації туристичних можливостей України в Республіці Білорусь.

Зазначимо, що Республіка Білорусь входить до топ-3 країн, громадяни яких відвідають Львівщину із туристичною метою. Відповідно до даних Київської туристичної асоціації, 2018 року в Україну прибули 313 тисяч білоруських туристів, що на 24% перевищує показники попереднього року.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин