У міськраді б’ють на сполох через аварійні експонати у Шевченківському гаю

12:51 2 Березня 2017

У міськраді б’ють на сполох через аварійні експонати у Шевченківському гаю

Фото: ЗІК

Близько 40% об’єктів Музею архітектури і побуту ім’я Климентія Шептицького (Шевченківський гай) є не мають даху, тож у них прогнивають стелі, нищиться підлога, падають крокви.

Про це заявив депутат Львівської міської ради Валерій Веремчук під час сесії сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Депутат наголосив, замість того, щоб зберігати унікальні експонати, в Шевченківському гаю прокладають велодоріжки та планують звести «Візит-центр» за понад 10 млн грн. Валерій Веремчук сказав, що упродовж 20 років три десятки об’єктів у музеї зникли під впливом часу та недогляду».

Депутат закликав провести інвентаризацію всіх об’єктів та аудит використаних коштів, а також експертне визначення стану експонатів. Міський голова Львова Андрій Садовий підтвердив, що експонати музею потребують реставрації та ремонту. Він дав доручення своєму заступникові Андрію Москаленко вивчити це питання і можливість дофінансування музею із міського бюджету.

 «Цього року ми виділили на музей таку суму коштів, яка дозволить йому жити нижче середнього рівня. У Львові мільйон проблем, але, якщо сьогодні там (у музеї) не зробити, ми можемо втратити музей», – сказав мер Львова.

 Леся БУРБАН, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин