- Україна модернізує літак АН-158
- Замість Укроборонпрому створять держорган з розширенішими повноваженнями
- Зеленський прокоментував видачу паспортів РФ мешканцям окупованого Донбасу
- Путін заявив, що «із задоволенням» подискутував би із Зеленським про Донбас
- Львівський стрілець Олександр Петрів здобув ліцензію на Олімпіаду-2020
- Розслідування провокаційного соцопитування про долю Галичини триває – СБУ Львівщини
У ПАРЄ російська пропагандистка провокувала українських депутатів (ВІДЕО)
Після розгляду Парламентською асамблеєю Ради Європи резолюції про загострення в Азово-Керченській акваторії у Палаці Європи сталося кілька сварок між українськими депутатами та ведучою телеканалу «Росія» Ольгою Скабєєвою.
Про це повідомляє «Європейська правда».
Як відомо у четвер до Палацу Європи, де відбувається сесія ПАРЄ, прибула знімальна група на чолі з російською телеведучою Ольгою Скабєєвою та у супроводі двох експертів. Вони стали єдиними представниками російських державних ЗМІ, спрямованих на висвітлення сесії. Скабєєва відома тим, що минулої осені, коли у ПАРЄ також розглядали російське питання, намагалася перешкоджати роботі асамблеї.
Цього року вона поводилася менш агресивно, але також намагалася втрутитися у кожне спілкування українських депутатів із журналістами.
Черговий такий інцидент стався за участі першого віце-спікера Ірини Геращенко, коли вона розповідала про українських в’язнів у РФ та про полонених росіян, долею яких Росія не цікавиться. Вона зачитала прізвище 25 засуджених в Україні росіян, яких Україна готова обміняти на своїх громадян.
«Українська сторона протягом 2018 року надіслала 13 офіційних звернень до Російської федерації, до пана Гризлова в рамках тристоронньої контактної групи з проханням – заберіть своїх та віддайте наших. Віддайте Олега Сенцов, віддайте Романа Сущенка, Павла Гриба, Миколу Карпюка. Президент України готовий помилувати росіян в обмін на в’язнів Кремля», – пояснювала Геращенко, коли російська пропагандистка намагалась втрутитись у розмову.
Як повідомляли, сьогодні ПАРЄ схвалила резолюцію по Азовському морю, у якій не згадала термін «військовополонені», але послалася на конвенцію про статус таких осіб.
Leopolis.news
Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.