У підпільному цеху на Львівщині підробляли цемент (ФОТО, ВІДЕО)

19:11 3 Січня 2017

У підпільному цеху на Львівщині підробляли цемент (ФОТО, ВІДЕО)

У Миколаївському районі припинили незаконне виробництво контрафактного цементу, який зловмисники видавали за продукцію відомого виробника.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.

Підпільний цех виробничою потужністю до п’ятдесяти тонн на добу працівники управління захисту економіки спільно зі слідчими Головного управління Національної поліції у Львівській області виявили в орендованих складських приміщеннях на території Миколаївського району. На технологічному обладнанні зловмисники промисловим способом, не дотримуючись відповідних стандартів, виготовляли будівельний фальсифікат. Далі його фасували в мішки з нанесеними логотипами відомого виробника та продавали.

pm630image002

Під час санкціонованих обшуків поліцейські вилучили більше ніж чотирьохсот тонн фасованого в мішки готового фальсифікованого цементу, понад вісімдесят тонн підготовленої цементної суміші, а також сімдесят тисяч гривень готівкою, виручених від продажу вже готової продукції. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 229 зн. 3 (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) КК України.

pm739image004

За скоєння цього злочину передбачено покарання у вигляді штрафу від десяти тисяч до п’ятнадцяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 170 до 255 тисяч гривень) із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років із конфіскацією і знищенням відповідної продукції та знарядь і матеріалів, які спеціально використовували для її виготовлення.

Проводять слідчі дії, призначено низку експертиз.

Фото: відділ комунікації поліції Львівської області

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин