У Польщі почали частіше відмовляти іноземцям у дозволі на проживання

10:52 8 Квітня 2019

У Польщі почали частіше відмовляти іноземцям у дозволі на проживання

Фото: shoppingpl.com

У Польщі зростає кількість відмов іноземцям щодо надання їм права на постійне перебування у країні.

Про це повідомляє «Польське радіо».

«Як причину уповільнення темпів зростання ми можемо вказати дещо більший відсоток рішень, що закінчуються відмовою у видачі дозволу на постійне проживання. Адже це близько 18 відсотків від усіх виданих рішень, у той час як у 2017 і 2016 роках відмовних рішень було близько 10 відсотків. Також варто звернути увагу на те, що своє перебування у Польщі на близько 20 відсотків менше, ніж попереднього року, зареєстрували громадяни Європейського Союзу», – розповів представник Управління з питань іноземців Якуб Дудзяк.

За його словами, іноземці, які хочуть продовжити своє перебування у Польщі, можуть подавати відповідні документи до воєводських управлінь з питань іноземців. Якщо вони мають підстави на отримання такого дозволу, то вони й отримують документи, що підтверджують право на постійне перебування.

«Минулого року кількість іноземців, які мали дійсний дозвіл на проживання в Польщі, збільшилася на 47 тисяч. Темп зростання справді був дещо меншим ніж у 2016-2017 роках. Тоді ця кількість збільшилася відповідно на 54 і 59 тисяч осіб. Переважна більшість з них – громадяни України. Найчастіше іноземці обирають Мазовєцьке, Малопольське, Нижньосілезьке та Велькопольське воєводства», – розповів Якуб Дудзяк.

За його словами, згідно зі статистичними даними, 1 січня 2019 року кількість іноземних громадян, які мають право на постійне перебування у Польщі, становила 372 тис. осіб.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин