У Польщі заявили, що не мають фаворита на президентських виборах в Україні

09:43 2 Квітня 2019

У Польщі заявили, що не мають фаворита на президентських виборах в Україні

Фото: соцмережі

Варшава заявляє, що не має фаворита на президентських виборах в Україні та підтримає будь-який демократичний вибір українського народу.

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на прес-службу президента Польщі.

«Ми, польські політики, а особливо тут, у президентському палаці, не маємо свого фаворита, оскільки не втручаємося в політичні рішення інших країн. Ми задоволені тим, що перший тур виборів в Україні є свідченням розвитку демократичних інституцій», – сказав голова канцелярії президента Польщі Кшиштоф Щерський.

За його словами, Польща ретельно слідкуватиме за перебігом виборчої кампанії перед другим туром.

Представник президента вважає важливим, щоб Україна й надалі йшла шляхом реформ і змін, які дадуть їй змогу зближуватися з інституціями західного світу. Щерський переконаний: якщо вибори відбудуться за демократичними стандартами, то незалежно від того, якими будуть результати, це свідчитиме про збереження західного курсу, що вкрай важливо для Варшави.

Він наголошує, що на підставі результатів першого туру складно передбачити результати другого.

«Зараз розпочинається зовсім інша кампанія, зовсім інше політичне суперництво виключно між двома кандидатами. Отже, це означатиме цілковиту реорганізацію електоратів і розподілу підтримки», – підкреслив голова канцелярії Польщі.

«Вибори повинні показати, що Україна є країною зі стабілізованою демократичною процедурою, тому що це буде ще один аргумент на користь наближення України до Заходу», – підкреслив Щерський.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин