У Самборі під час благодійної вистави збирали гроші на лікування хлопчика

14:16 15 Квітня 2019

У Самборі під час благодійної вистави збирали гроші на лікування хлопчика

Учора, 14 квітня, в конференц-залі прокатедрального собору Покрова Пресвятої Богородиці Самбора відбувся просвітницький захід для молоді, присвячений актуальній проблемі – боротьбі за дошлюбну чистоту та викорінення із нашого суспільства такого жахливого явища як аборт.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news

Організували захід члени спільноти «Українська Молодь – Христові» м. Самбора зі своїм духівником о. Тарасом Рисеєм за підтримки Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ.

Духівник місцевої юні о. Тарас Рисей перед присутніми з’явився у дещо незвичному образі – із садовими граблями в руках. «Ці граблі мають вам що сказати, – промовив отець. – Вони вже втомилися від того, що на них постійно наступають люди і набивають на своїх чолах ґулі. Це граблі нашої весни – юності, граблі любовних відносин, граблі необдуманих вчинків…».

Після такого дещо загадкового вступного слова отець Тарас коротко розповів про перебіг самого заходу, а тоді на сцені ожили картини з вистави «Коли починається життя…». Паралельно відбулася чергова збірка коштів на лікування маленького самбірчанина – Матвійка Проця, який довго бореться з важкою недугою за право повноцінно жити, радіти та бути щасливим, як його ровесники.

Головна героїня драми – дівчина Катя. Її подруги схиляють вчинити необдуманий крок – віддатися симпатичному хлопцеві… Вона вагітніє, парубок зникає, і тепер ті самі товаришки переконують її таємно зробити аборт… Усе завершилося дивним видінням у момент короткотривалої непритомності: Катерина побачила невидиму суть цього жахливого вбивства – усю трагедію того, чим є аборт. Таке видіння переконало дівчину, що вона таки повинна народити дитину.

Думками про побачене і почуте на виставі поділилася психолог з Дрогобича Мар’яна Бісик, яка в інтерактивний спосіб пояснила присутнім, настільки важливо зачинати та народжувати дітей в атмосфері затишку й любові, коли майбутні мама і тато перебувають у законному шлюбі.

Своєю чергою, священик зі Львова отець Дмитро Романко, духівник молодіжного руху «Справжня любов чекає», висвітлив присутнім тему «Справжнє кохання – профілактика аборту». Молодь мала змогу поставити різні питання учасникам заходу.

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news 

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин