У Самборі вшанували пам’ять загиблого в зоні АТО добровольця Володимира Юричка

08:06 4 Квітня 2019

У Самборі вшанували пам’ять загиблого в зоні АТО добровольця Володимира Юричка

Учора, 3 квітня, виповнилося б 25 років від дня народження активного учасника Майдану, студента Киїівського медичного університету імені О. Богомольця, бійця добровольчого батальйону «Айдар» Володимира Юричка. Він загинув 2014 року на Луганщині в зоні АТО, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України від проросійських окупантів.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news. 

На «Меморіалі героїв України», спорудженому на міському кладовищі на честь увічнення пам’яті шістнадцяти краян, що загинули в зоні АТО, серед яких єдиний доброволець Володимир Юричко, відзначили його двадцять п’ятий рік уродин. Біля підніжжя пам’ятника запалили 25 лампадок.

Вшанувати світлу пам’ять юнака, який у розквіті літ віддав життя за вільну і соборну Україну, прийшли батьки, друзі, учні шкіл. Віддали данину глибокої вдячності загиблому також представники районної влади.

Відзначення малого ювілею розпочалось зі спільної молитви біля пам’ятника -добровольцю. Мати Лілія Юричко прочитала вірша поетеси з Рудок Нелі Кінзерської, якого вона присвятила 25-річчю Володимира Юричка.

У виступах наголошували, що сьогодні не менш тривожна пора, ніж була 2014 року, на початку російської агресії. Зокрема, друг Володимира Юричка Андрій закликав озброїтись вірою та совістю і зробити все, щоб зберегти вільну, соборну Україну. Саме про таку мріяв доброволець Юричко, за таку її віддав найдорожче – життя.

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин