У Самборі започаткували регіональний конкурс молодих музикантів

18:56 13 Квітня 2019

У Самборі започаткували регіональний конкурс молодих музикантів

Учора, 12 квітня, на базі Самбірського коледжу культури і мистецтв відбувся перший регіональний конкурс молодих виконавців на народних інструментах «Карпатські струмочки».

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news

За словами одного з організаторів конкурсу Михайла Кащака, мистецький захід викликав неабиякий інтерес, адже на участь у ньому зголосилося більше ніж 90 осіб – молодих музикантів зі Львова, Турки, Старого Самбора, Трускавця, Дашави та інших міст.

На трьох різних сценах, у тому числі зали органної та камерної музики, змагалися творчі колективи: скрипалі, гітаристи, бандуристи, баяністи, сопілкарі, цимбалісти. Всі вони – вихованці музичних шкіл та закладів культури.

У програмі були різножанрові музичні твори українських та зарубіжних авторів, а також інструментальні й вокальні композиції. Фахове журі очолював Роман Береза – директор Львівського обласного центру народної творчості, кандидат педагогічних наук, доцент.

Переможців першого конкурсу в кожній віковій категорії – молодшій, середній та старшій – за зайняті перше, друге та третє місця нагороджено спеціальними медалями, а решту – пам’ятними дипломами учасника.

Зважаючи на зацікавлення молоді конкурсом «Карпатські струмочки», під час якого всі учасники мали рівні умови показати свій талант, побачити і порівняти себе з іншими виконавцями, то він, за твердженням організаторів та членів журі, стане щорічним і традиційним.

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news 

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин