У СБУ назвали «кастовою солідарністю» реакцію головлікаря львівської лікарні на затримання підлеглої

13:30 10 Квітня 2019

У СБУ назвали «кастовою солідарністю» реакцію головлікаря львівської лікарні на затримання підлеглої

Фото: управління СБУ у Львівській області

Речник управління СБУ у Львівській області Олег Александров відповів на закиди головного лікаря Львівської міської дитячої клінічної лікарні Дмитра Квіта на адресу правоохоронців у непрофесійності під час затримання за хабарництво лікарки-невролога.

На своїй сторінці у Facebook він написав, що «кастова солідарність, яку проявляють окремі медпрацівники до своїх нечистих на руку колег, не вартує того. Можна залишитися в дурнях».

«Наприклад головлікар львівської дитячої клінічної лікарні висловив сумнів у професійності дій правоохоронців. Нібито його підлегла свята і таке інше. А зла СБУ довела бідну жінку до лікарняного ліжка. Краще б вже до цугундера», – написав Олег Александров.

Він зазначив, що є відео та аудіо, які відкинуть питання у непрофесійності чи провокаціях з боку правоохоронців, але через слідчі дії наразі їх не можна оприлюднювати.

Нагадаємо, у Львові затримали лікарку-невролога, яка вимагала та отримала від матері дитини з інвалідністю неправомірну вигоду за видачу витягу з медичної картки. Як повідомили співробітники СБУ, лікаря-невролога КНП «Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова» викрили на систематичному хабарництві. Лікарка впродовж тривалого часу вимагала гроші з батьків дітей-інвалідів за видачу витягу із медичної картки для подальшого оформлення державної соціальної виплати для дітей-інвалідів.

Головний лікар Львівської міської дитячої клінічної лікарні Дмитро Квіт зазначив, що лікарку-невролога неврологічного відділення поліція «затримала за дуже дивних обставин, жодних доказів її вини на момент затримання не було».

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин