У сусідній з Львівщиною області відбулись масові затримання керівників лісгоспів (ФОТО)

16:48 5 Березня 2017

У сусідній з Львівщиною області відбулись масові затримання керівників лісгоспів (ФОТО)

Фото: МВС

Співробітники управління захисту економіки Нацполіції спільно з військовою прокуратурою провели спецоперацію по викоріненню корупційної складової в лісгоспах від нижчої ланки до верхівки.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ.

За його словами, щоб спокійно працювати «по закону», директори лісгоспів заносили керівництву десятки тисяч євро. А ті, в свою чергу, домовлялися з контролюючими службами про позитивний результат їх перевірок.

«Сьогодні, 5 березня, затримали в.о. начальника і екс-керівника управління лісового та мисливського господарства Рівненської області та 8 директорів лісгоспів, які «сумлінно» працювали навіть у вихідні дні», – зазначив керівник МВС, додавши, що колишній керівник залишив свою посаду близько місяця назад, проте новопризначений директор «продовжив» справу попередника.

Арсен Аваков також повідомив, що 15 тисяч євро і 5 тисяч доларів привезли директори лісгоспів керівництву управління. Вказану суму повинні були передати перевіряючим з Держлісагентства за приховування виявлених порушень.

«Дякую співробітникам управління захисту економіки в Рівненській області ДЗЕ Нацполіціі і військовій прокуратурі за відмінне спрацювання і оперативне затримання. Крок за кроком знищимо корупцію» – підсумував міністр.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин