У Турці завершився дитячий турнір з шашок

12:36 17 Січня 2017

У Турці завершився дитячий турнір з шашок

Цими днями в м. Турка Львівської області одинадцятий раз поспіль завершився всеукраїнський командний дитячий турнір «Диво-шашки у сніжних Карпатах».

Про це Leopolis.news розповіла заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

Цього року турнір присвячено пам’яті колишнього учня школи-інтернату, легендарного воїна АТО «БАРНІ» (Олександра Ільницького (Галаца) (28.02.1978 – 09.01.2016).

«Барні» загинув у зоні АТО, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Нагороджений посмертно орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Право першого ходу в шашковій партії було надано дочці «Барні» Ксенії та бойовому побратиму «Гансу». Їм організатори турніри вручили пам’ятні медалі.

Організаторами турніру, крім відділу освіти та сектору молоді та спорту Турківської РДА (керівники Наталія Гошівська та Василь Поточний), були Львівська обласна федерація шашок (президент Іван Ільницький). Підтримали турнір львівські фірми «Ніка Захід» (директор Дмитро Смуток), «Єврологістика» (директор Ігор Шуптар), районна профспілка працівників освіти (голова Михайло Кропивницький), благодійний фонд «Милосердя» (голова Мирослава Калинич) та приватний підприємець Ігор Леньо.

У змаганнях взяли участь 22 команди (66 учасників віком з 7 до 13 років) з Києва, Вінницької, Івано-Франківської, Львівської, Житомирської, Закарпатської, Харківської та Рівненської областей та гості з м. Бендери (Молдова), а також в додатковому особистому турнірі – 12 шашкістів першорозрядників та кандидатів у майстри спорту 2000-2003 р.н. 2

За результатами цікавих змагань перше місце посіла перша команда Вінницької області(тренер – Заслужений тренер України Дмитро Мариненко), за яку виступали Михайло Батунін, Павло Жолоб та Ірина Васильєва з загальним результатом 14 командних очок із 14 можливих. Друге місце посіла команда Вінницької ДЮСШ № 6 (тренер – майстер спорту Микола Леонов) у складі Арсеній Цвіток, Лев Леонтьєв та Марія Матюхова з результатом – 12 очок. Третє місце вибороли гості – команда Бендери-2 з Молдови (тренер Белана Губа), за яку виступали, Дмитро Горський, Олеся Руденко та Софія Споришь з результатом 10 очок.

Близькими до призових місць були також команди: «Емільчене» Житомирської області, Київського палацу дітей та юнацтва, Турківської ДЮСШ «Юність».

Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями, грамотами, цінними подарунками та солодощами, які їм вручили перший заступник голови Турківської райдержадміністрації Микола Яворський, завідувач сектору молоді та спорту Турківської РДА Василь Поточний, головний спеціаліст відділу освіти Турківської райдержадміністрації Михайло Юсипович та організатори турніру Богдан Москаль та Іван Ільницький.

Для всіх учасників змагань було організовано змістовний відпочинок. Вони катались га лижах і санках на спорткомплексі Турківської ДЮСШ «Бескид», відвідали музей «Бойківщина», Західний реабілітаційно-спортивний центр Національного комітету спорту інвалідів України, де мали змогу подивитись на змагання Кубка світу з лижних гонок та біатлону серед паралімпійців 18 держав світу.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин