У Великому Любені дитячі хори чарували співом колядок

21:02 23 Січня 2017

У Великому Любені дитячі хори чарували співом колядок

Фото: інформаційний ресурс УГКЦ

У храмі св. Миколая УГКЦ 22 січня в селищі Великий Любінь відбувся ІІІ екуменічний фестиваль колядок «Бог предвічний народився». Цього року участь у фестивалі брали участь лише дитячі колективи.

Про це повідомив інформаційний ресурс УГКЦ.

Співом колядок та щедрівок фестиваль відкрив дитячий хор парафії св. Миколая УГКЦ смт Великий Любінь. У хорі співають діти віком від 10 до 18 років з музичною освітою і без неї. Колектив бере участь у різних співочих конкурсах і фестивалях. Цього року в їхньому виконанні професійно звучав всесвітньовідомий «Щедрик» М. Леонтовича, традиційні колядки і щедрівки, які разом із хором співали всі присутні на святі.

На фестивалі виступив дитячий хор «Поема» Народного дому і парафії св. влкмч. Димитрія УГКЦ с. Оброшино. Хор співає з 1997 року Літургії в місцевому храмі, бере участь у важливих мистецьких заходах району та області, у міжнародних та всеукраїнських конкурсах і фестивалях.

Дитячий хор храму Благовіщення з м. Городка заснувала сестра-служебниця Непорочної Діви Марії. З Літургією та церковними концертами хористи об’їздили численні святі місця Західної України, відвідали всі церкви Городоцького району.

Унікальну програму привіз на Фестиваль дитячий колектив (хор і ансамбль) з церкви Преображення Євангельських християн баптистів м. Львів. Колектив, у якому співали і грали наймолодші на фестивалі діти (віком від 6 років) представив добірку колядок, перекладених з інших мов українською.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин