У ВРУ створюють об’єднання «За Зеленського»

15:02 8 Квітня 2019

У ВРУ створюють об’єднання «За Зеленського»

Екс-кандидат у президенти, нардеп Віталій Купрій заявив про створення міжфракційного об’єднання «За Зеленського» у Верховній Раді.

Про це він сказав на сьогоднішній  погоджувальній раді, передає «Українська правда».

Купрій підійшов до віце-спікера Ірини Геращенко і просив надати йому слово для «дуже важливого для країни оголошення». Однак Геращенко вимкнула мікрофон, тому зі слів Купрія можна було лише почути, що «президент Порошенко сфальшує вибори через ЦВК».

«Ми бачимо нові обличчя і нові принципи роботи так званої команди. Шкода, що команда, яка претендує на новизну у політиці, починає з хаосу і скандалу», – сказала Геращенко, яка так і не дала Купрію озвучити заяву.

У коментарі «Українській правді» нардеп сказав, що озвучив заяву про створення міжфракційного депутатського об’єднання за «наступного президента Зеленського».

«Я подав відповідні документи в канцелярію на спікера. І завтра вони мають це оголосити. У мене просто є підозри, що вони не будуть оголошувати, тому це треба було гучно заявити, щоб вони нікуди не ділись», – пояснив Купрій.

За його словами, до об’єднання уже «приєдналися кілька депутатів», однак їх прізвища, або бодай хоч кількість, назвати відмовився.

На питання, чи знає він Зеленського так, що може йому довіряти і висловлювати підтримку, нардеп сказав: «Особисто не знайомий. Я знаю його команду. Я не буду зараз казати кого, бо це нашкодить перемовинам. Я знайомий не зі старими політиками, а з молодою командою, з тими людьми, які не були при владі», – сказав Купрій, але назвати цих людей відмовився.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин