У Зеленського кажуть, що завершення війни на Донбасі – це тривалий процес

14:51 22 Квітня 2019

У Зеленського кажуть, що завершення війни на Донбасі – це тривалий процес

Політконсультант кандидата Дмитро Разумков де-факто обраного президентом України Володимира Зеленського  заявили, що зараз «немає можливості» закінчити війну в Донбасі.

Про це він сказав у вчорашньому ефірі каналу ICTV, інформує Liga.net.

«Насправді, це дійсно найважче питання, тому що, за великим рахунком, в країні йдуть дві війни: одна на сході, і там українська армія справляється, і друга – всередині країни, це війна з корупцією…» – почав він.

У цьому місці ведуча перебила Разумкова, попросивши відповісти на конкретне запитання: чи є конкретні механізми, як почати процес завершення війни в Донбасі.

«Якщо ми повертаємося до війни, це тривалий процес. Ніхто, на жаль, не має можливості закінчити війну завтра. Обіцяти це було неможливо й не можна», – зазначив консультант Зеленського.

Під час «дебатів» на стадіоні Зеленський ставив супернику з передвиборної гонки Петру Порошенку в провину те, що президент не закінчив війну Росії проти України.

Ключовим механізмом врегулювання в Донбасі у Зеленського назвали нормандський формат переговорів і «їх продовження – мінські переговори».

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин