У Зеленського запевняють, що наразі не мають готових «кадрових рішень»

15:09 10 Квітня 2019

У Зеленського запевняють, що наразі не мають готових «кадрових рішень»

Штаб кандидата в Президенти Володимира Зеленського спростовує інформацію деяких ЗМІ про нібито рішення щодо майбутніх кадрових призначень у разі перемоги кандидата на виборах.

Про це повідомляє «Укрінформ» із посиланням на прес-службу команди Зеленського.

«У ЗМІ з’явилася інформація про призначення, які Володимир Зеленський нібито планує після перемоги на виборах Президента України. Звертаємо вашу увагу, що ці повідомлення ґрунтуються на домислах і припущеннях. Жодних кадрових рішень у команді Володимира Зеленського не ухвалювали. Більш того, вони не будуть кулуарними, бо ж недарма ми запитували українців, кого вони хотіли б бачити на ключових посадах», – йдеться у повідомленні.

У прес-службі пояснили, що зараз триває процес аналізу та відбору кандидатур для призначення на державні посади, які перебувають у компетенції Президента.

«Кандидатів буде оголошено до голосування у другому турі, як і обіцяв Володимир», – наголосили у прес-службі.

«Будь-які прогнози щодо персонального складу команди, оприлюднення будь-яких прізвищ у зв’язку з посадами є передчасним. Команда Зеленського та її представники не роблять таких припущень ані публічно, ані конфіденційно», – наголосили у прес-службі.

Як повідомлялося, у неофіційному спілкуванні з журналістами LIGA.net співрозмовники з оточення Володимира Зеленського назвали таких кандидатів на посади очільників міністерств та відомств: МЗС – екс-міністр фінансів Олександр Данилюк, ГПУ – екс-прокурор США Марта Борщ або екс-голова Національного антикорупційного управління Румунії Лаура Ковеши, СБУ – Ігор Смешко (У Смешка теж наразі це спростовують).

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин