Учнів Львівщини запрошують взяти участь в олімпіаді «Іспанія та латиноамериканський світ»

19:21 4 Січня 2017

Учнів Львівщини запрошують взяти участь в олімпіаді «Іспанія та латиноамериканський світ»

Фото: ikt.pp.ua

Учнів 10-11-х класів середніх шкіл запрошують до участі у Всеукраїнській олімпіаді «Іспанія та латиноамериканський світ».

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Олімпіаду передбачається провести в два етапи. Зокрема, на першому етапі старшокласникам пропонується підготувати та надіслати до журі конкурсу наукове есе обсягом 5-8 сторінок друкованого тексту за такими напрямами:

-Іспанія: минуле та сьогодення;
-Латинська Америка: історія та сучасність;
-Українці в Іспанії;
-Українці в латиноамериканських країнах;
-Культура Іспанії;
-Культурно-цивілізаційні особливості Латинської Америки.

Есе приймаються до 1 березня 2017 року на електронну пошту: competition.spain.la.knu@gmail.com. Детальніше з вимогами до оформлення робіт можна ознайомитися ТУТ.

Кращі есеїсти, яких відбере журі конкурсу, будуть запрошені до участі у фіналі Олімпіади, який відбуватиметься  на історичному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка 17 березня 2017 року. Фінальна стадія Олімпіади передбачає виконання тестових завдань з історії Іспанії та країн Латинської Америки в межах шкільної програми.

Переможці отримають заохочувальні призи та відзнаки від Історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Посольства Королівства Іспанія в Україні, Посольства Республіки Аргентина в Україні.

Зазначимо, що олімпіаду організовує Історичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка спільно з Посольством Королівства Іспанія в Україні, Посольством Республіки Аргентина в Україні, «Українською Асоціацією Американістики», «Асоціацією іспаністів України».

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин