Учора на Львівщині чотири людини потрапили до лікарні через обмороження

09:16 10 Січня 2017

Учора на Львівщині чотири людини потрапили до лікарні через обмороження

Фото: photocreative.ucoz.net

У понеділок, 9 січня до Сколівської центральної районної лікарні з діагнозом обмороження верхніх кінцівок звернулось четверо людей. 

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Львівській області.

Зокрема о 16:00 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що до Сколівської центральної районної лікарні в стані середнього ступеня важкості поступив чоловік 1978 року народження, житель с. Крушельниця, з діагнозом – обмороження обох верхніх кінцівок.

О 16:00 надійшло повідомлення, що в стані середнього ступеня важкості до Сколівської центральної районної лікарні поступив чоловік 1978 року народження, житель с. Тухля, з діагнозом – обмороження обох верхніх кінцівок.

О 16:00 надійшло повідомлення, що в Сколівську центральну районну лікарню в легкому стані поступив чоловік 1952 року народження, житель с. Крушельниця, з діагнозом – обмороження обох верхніх кінцівок, від госпіталізації відмовився.

О 21:06 надійшло повідомлення, що до Сколівської центральної районної лікарні в стані середнього ступеня важкості поступив чоловік, 1960 року народження, житель с. Двірці, з діагнозом – обмороження обох верхніх кінцівок.

Головне управління ДСНС у Львівській області нагадує:

  • не вживайте алкогольних напоїв – алкогольне сп’яніння викликає ілюзію тепла, сприяє високій утраті тепла;
  • не паліть на морозі – паління зменшує периферійну циркуляцію крові і робить кінцівки більш уразливими до дії холоду;
  • носіть просторий одяг – це сприяє нормальній циркуляції крові. Одягайтеся так, щоб між шарами одягу залишався прошарок повітря, який утримує тепло. Верхній одяг бажано носити непромокаючий;
  • Тісне взуття, відсутність устілки, брудні шкарпетки можуть створювати передумови обмороження;
  • Не носіть на морозі металевих (у тому числі золотих та срібних) прикрас. Метал охолоджується до низьких температур швидше ніж тіло, внаслідок чого можливе прилипання цих предметів до шкіри з виникненням почуття болю та холодових травм. Персні на пальцях утруднюють циркуляцію крові та сприяють обмороженню кінцівок.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин