Україна пасе задніх у рейтингу сприйняття корупції

10:43 25 Січня 2017

Україна пасе задніх у рейтингу сприйняття корупції

Фото: TI-UKRAINE.ORG

Міжнародний рух «Transparency International» опублікував щорічне дослідження «Індекс сприйняття корупції» (ІСК), в якому за підсумками 2016 року Україна посіла 131 місце із 176 країн, піднявшись на дві позиції.

Про це повідомляє ВВС-Україна.

Разом з Україною цю сходинку із показником 29 балів розділили Казахстан, Росія, Непал та Іран.

Хоче теперішній показник нашої держави на два бали більше, ніж минулорічний, але «недостатній для країни, влада якої назвала боротьбу з корупцією головним пріоритетом», зазначили у «Transparency International Україна».

Що нижче країна в індексі, то вищий у неї рівень сприйняття корупції. Рейтинг укладають на основі опитувань, в яких беруть участь міжнародні фінансові та правозахисні експерти.

Перше місце в ІСК 2016 року розділили Данія і Нова Зеландія (по 90 балів), друге посіла Фінляндія (89 балів), третє – Швеція (88 балів).

Аутсайдери рейтингу – Північна Корея (12 балів), Південний Судан (11 балів) і Сомалі (10 балів). Склад лідерів та аутсайдерів, порівняно з 2015 роком, майже не змінився.

Великобританія, Німеччина і Люксембург посіли 10-те місце (81 бал), США – 18-те місце (74 бали), Китай, Бразилія, Білорусь і Індія – 79-те місце (40 балів).

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин