Україна ризикує втратити донорське фінансування через протимінний закон – посольство США

15:08 4 Квітня 2019

Україна ризикує втратити донорське фінансування через протимінний закон – посольство США

Американські дипломати заявили, що Україна ризикує втратити донорське фінансування від іноземних партнерів, якщо не внесе зміни до закону щодо протимінної діяльності.

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на прес-службу посольства США в Україні.

«Міни є загрозою №1 для цивільного населення східної України. Верховна Рада має ухвалити поправку, що дозволить пряме донорське фінансування операторів протимінної діяльності. Інакше Україна ризикує втратити донорське фінансування, що поставить більшу кількість життів під загрозу», – йдеться у повідомленні диппредставництва на сторінці в Twitter.

20 березня посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф попередила, що всі міжнародні зусилля з гуманітарного розмінування в Україні під загрозою зриву, якщо Верховна рада оперативно не ухвалить невеликі поправки в новий закон про розмінування. Інакше, за її словами, гуманітарна робота буде припинена.

«Не перешкоджайте нам фінансувати гуманітарне розмінування!», – сказав у свою чергу посол Канади в Україні Роман Ващук.

22 березня було зареєстровано проект закону про внесення змін до закону «Про протимінну діяльність в Україні» щодо удосконалення механізмів залучення фінансування заходів протимінної діяльності.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин