Український ді-джей підписав контракт із Armada Music

21:29 11 Квітня 2019

Український ді-джей підписав контракт із Armada Music

У світі клубна музика вже давно займає чільне місце, а ді-джейські сети зводять з розуму сотні мільйонів людей на усіх континентах Землі. Яскравим прикладом цього став львів’янин Назар Загарюк, треки якого не лише посідають перші місця у міжнародних топ-чартах але й виконуються легендами світової електронної музики.

Про це повідомляють представники Назара Загарюка.

Так, нещодавно відомий львівський ді-джей Costel van Dein підписав контракт з компанією Armada Music (сублейбл Dark Light records), яка є одним з найбільших музичних лейблів планети.

До слова, Armada Music є голландським музичним лейблом, що спеціалізується на виданні музики. Її засновниками є Армін ван Бюрен, Майкл Пірон та Девід Льюїс. Саме цей бренд володіє найбільшим у світі танцювальним музичним каталогом, в якому – понад 40 тис. треків.

Тож контракт, який Costel van Dein підписав із Armada Music є свідченням того, що українська клубна музика вийшла на новий якісний рівень, а її представників, готові слухати у всьому світі. До речі, Назарій Загарюк (Costel van Dein), до того ж є ще й музичним продюсером і резидентом найбільшого нічного клубу, концерт холу в Західній Європі «Малевич». Саме тут він заводить своїми хітовими треками тисячі відвідувачів, які шаленіють у неймовірній музичній ейфорії.

Costel van Dein створив десятки глибоких та чуттєвих музичних композицій, які мають шалену популярність у різних жанрах електронної танцювальної музики. Деякі з його треків отримали підтримку провідних представників світового EDM, наприклад, Feddele Grand, Don Diablo, Lucas and Steve, Ferry Corsten, Cosmic Gate, M.I.K.E. Push і Judge Jules.

Справжнім проривом світового масштабу стало і те, що цього року, на топ-фестивалі Ultramusic festival 2019 всесвітньовідомий ді-джей Feddele Grand, який посідає 18 місце глобального музичного рейтингу за версією DJ MAG, зіграв дві композиції авторства Costel van Dein: Sweet Dreams та Speaker From The Jungle.

Минулого року реліз українського ді-джея також увійшов до списку Top 10 на Beat port в electro house. Тож Costel van Dein – це справжній прорив української танцювальної музики. Його треки вражають, захоплюють та змушують танцювати весь світ!

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин