«Укропівець» Ігор Телішевський повторно вказав на проблему незаконної забудови на Петлюри, 37а

16:06 25 Квітня 2019

«Укропівець» Ігор Телішевський повторно вказав на проблему незаконної забудови на Петлюри, 37а

Сьогодні на черговому пленарному засіданні Львівської міської ради голова фракції «Українського об’єднання патріотів – УКРОП», Ігор Телішевський підняв питання та звернувся до правоохоронних органів щодо повторної спроби забудовника, компанії ТзОВ «Партнер-холдинг», розпочати підготовчі роботи з реконструкції бойлерної на вул. С. Петлюри, 37а.

Про це інформує УКРОП Львівщина.

Нагадаємо, що приміщення бойлерної належить Львівському комунальному підприємству «Залізничнетеплоенерго», яке уклавши договір суперфіцію з таким собі ТзОВ «Партнер-холдинг», після так званої реконструкції, може втратити право на своє майно, а також залишити мешканців цілого мікрорайону без безперебійного водопостачання.

Ще в літку минулого року, укропівці, спільно з громадою мікрорайону, відстояли комунальну власність та не дозволили незрозумілій приватній компанії захопити майно громади міста.

«Дивує позиція Львівської міської ради з цього питання, яка без жодних конкурсів та аукціонів, віддає діюче приміщення бойлерної компанії, яка вирішила збудувати на цьому місці собі бізнес центр. Про яку відкритість та прозорість може йти мова, коли прямо під носом громади відбувається відверта крадіжка комунального майна. Це демонструє подвійні стандарти міської влади, а також можливу корупційну складову», – резюмував голова фракції «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» у Львівській міській раді, Ігор Телішевський.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин