«Укропівці» вимагають відремонтувати залізничні переїзди у Львові (ФОТО)

15:07 21 Березня 2019

«Укропівці» вимагають відремонтувати залізничні переїзди у Львові (ФОТО)

Депутати Львівської міськради від партії УКРОП домагаються проведення ремонту залізничних переїздів у Львові.

Про це повідомляє прес-служба львівського осередку УКРОПу,

«Найгірша ситуація з переїздом на вул. Зеленій. Востаннє залізниця проводила заміну колії 2017 року, однак він знову потребує серйозного ремонту. Питання про це ще рік тому ставив депутат Львівської міської ради від УКРОПу Іван Гринда у своєму запиті, однак нічого так і не змінилось», – йдеться в повідомленні.

20 березня на апаратній нараді у ЛМР Іван Гринда та його колега по фракції Ігор Зінкевич знову наголосили на цій проблемі міста, звернувшись до заступника мера Генадія Васьківа з ініціативою разом з керівництвом Західної залізниці розробити спільний проект реконструкції для збільшення пропускної здатності залізничного переїзду.

«Наразі пропускна спроможність даного переїзду не відповідає кількості автівок, які там проїжджають, – зазначає Ігор Зінкевич. – Також, окрім вул. Зеленої, попросив розглянути можливість спільної реконструкції переїздів на Брюховичі (вул. Курортна), вул. Луганська (частково її відремонтували за кошти адміністрації цього року) і переїзд на вул. Зубрівській (Сихів), вул. Пластовій, стан яких сповільнює рух транспорту у Львові».

Фото: прес-служба УКРОПу

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин