«Укрзалізниця» запустила новий контейнерний потяг до Польщі

19:43 7 Квітня 2019

«Укрзалізниця» запустила новий контейнерний потяг до Польщі

«Укрзалізниця» запустила новий регулярний контейнерний потяг від ст. Нижньодніпровськ-Вузол (Україна) – ст. Славкув (Польща).

Щосуботи він збиратиме контейнери зі станцій Запоріжжя, Маріуполь-Сортувальний та Нікополь. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, передає AgroPortal із посиланням на інформацію держперевізника.

За його словами, швидкість доставки контейнерів до кордону України з Польщею значно скорочено – до 40 годин замість кількох діб. Крім того, завдяки збільшенню швидкості доставки вартість перевезення контейнерів на фітингових платформах власності АТ «Укрзалізниця», які знаходяться на балансі філії «Центр транспортного сервісу «Ліски», знижено на 20-25%.

Зазначається, що це вже 19-й контейнерний поїзд «Укрзалізниці», що курсуватиме на постійній основі, з них 8 транзитних.

«Наразі розглядаємо можливість організації нових контейнерних поїздів за маршрутом Литва – Україна – Литва. Наші фахівці з логістики контейнерних перевезень уже домовляються про співпрацю з колегами АТ «Литовські залізниці», ДО «Білоруська залізниця» та ТОВ Containerships, – повідомив Євген Кравцов.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин