УКУ відкриває нову ІТ-програму

11:18 6 Березня 2017

УКУ відкриває нову ІТ-програму

Фото: IGate.com.ua

Український католицький університет відкриває нову ІТ-програму «Інформаційні технології та бізнес-аналітика», орієнтовану на застосування прикладних інформаційних технологій до потреб сучасного бізнесу. Зокрема – щодо аналітики бізнес-процесів та їх автоматизації.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

До розробки програми було залучено Львівську бізнес школу та провідні компанії ІТ індустрії, щоб чітко розуміти потреби ринку і гарантувати майбутнім випускникам добрі робочі місця.

«ІТ та бізнес-аналітика – це програма на перетині технологій та бізнес-практик. Незмінно серед найперспективніших професій майбутнього вже впродовж багатьох років є професії пов’язані з комп’ютерними науками та аналітикою – в першу чергу бізнес- та економічною. Саме тому ми вирішили відкрити справді міждисциплінарну програму, що базується на комп’ютерних науках, але поєднує в собі системний аналіз та організацію управління бізнес-процесами. Випускники зможуть знайти себе як в ІТ-аутсорсингу, продуктових компаніях, так і в бізнес-консалтингу, обіймаючи посади бізнес-аналітика, аналітика даних, програміста тощо. Фактично, випускники нашої програми ІТ та бізнес-аналітика зможуть однаково добре розуміти мову інженерів і мову бізнесу. Саме в цьому і є їхня унікальність», – коментує відкриття нової програми Ярослав Притула, декан факультету прикладних наук УКУ.

Протягом перших двох років навчання на програмі «ІТ та бізнес-аналітика» 80% курсів перетинатимуться з програмою комп’ютерних наук/CS@UCU. Це дасть студентам двох напрямків ґрунтовні знання з математики та програмування, а в подальшому – змогу обирати бажаний напрямок, навчаючись на одній з програм факультету прикладних наук.

Вартість навчання – платне. Також Український католицький університет оголосив конкурс на здобуття стипендії для навчання на бакалаврських програмах. Завдання онлайн-тестування розраховані на ерудицію і логічне мислення і будуть доступні до 21 квітня 2017 року включно.

Набір на нову програму «ІТ та бізнес-аналітика» буде здійснено за умови отримання ліцензії МОН України.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин