Уряд оскаржить рішення суду про припинення конкурсу на посаду голови митниці

19:42 18 Квітня 2019

Уряд оскаржить рішення суду про припинення конкурсу на посаду голови митниці

Фото ілюстративне

Кабінет Міністрів має намір оскаржувати рішення Окружного адміністративного суду міста Києва щодо припинення конкурсу на посаду керівника Державної митної служби.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

«Прозора митниця дещо відкладається. Окружний Адміністративний суд міста Києва заборонив вчиняти будь-які дії по проведенню конкурсу по митниці. Ну що ж, а хто говорив, що буде легко? Звісно, уряд буде оскаржувати це рішення про заборону рухатись далі. А по суті позову не знаю, коли буде розгляд», – написав Нефьодов.

Він додав деталі щодо претензій депутата, за позовом якого суд призупинив проведення конкурсу. «З усної критики автора позову депутата Андрія Антонищака я зрозумів, що, на його думку, до конкурсу допустили когось, хто не має необхідних 7 років керівного стажу. Дивлячись на шорт-лист фіналістів, важко повірити, що це може бути правдою», – зазначив перший заступник міністра.

Нагадаємо, 17 квітня Окружний адміністративний суд Києва за позовом народного депутата з фракції «Блок Петра Порошенко» Андрія Антонищака призупинив конкурс із відбору голови Державної митної служби.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин