Уряд створив комісію для розслідування вибуху на шахті «Степова»

14:03 3 Березня 2017

Уряд створив комісію для розслідування вибуху на шахті «Степова»

Кабінет міністрів створив комісію для розслідування обставин вибуху на шахті «Степова» у Львівській області, який стався вчора.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні Кабміну в п’ятницю, інформує «Урядовий портал».

Головою комісії став віце-прем’єр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, а заступником – міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик.

«Комісія, яка проведе розслідування ситуації, перевірить порядок проведення робіт, дотримання техніки безпеки або що заважало виконати це у повному обсязі. Ми вчора побачили, що обладнання працювало нормально. Проте досить високий травматизм був на цій шахті упродовж кількох років», – заявив Зубко.

Комісія працюватиме протягом місяця.

Назвали можливі причини вибуху на «Степовій»

Нагадаємо, 2 березня, о 12:46 у с. Глухів Сокальського району Львівської області на шахті № 10 «Степова» ВАТ «Львіввугілля» на горизонті 550 м, в 119 конвеєрі внаслідок вибуху стався обвал гірської породиЗагинули 8 шахтарів, 20 осіб постраждали. За попередньою версією, обвал спричинив вибух метану. За фактом вибуху на шахті «Степова» зареєстровано кримінальне провадження.

3 березня в Україні оголосили день жалоби за загиблими.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин