Уряд збільшив фінансування проекту «Малі міста – великі враження»

10:55 11 Квітня 2019

Уряд збільшив фінансування проекту «Малі міста – великі враження»

Фото: knuba.edu.u

На засіданні Кабінету Міністрів 10 квітня було презентовано проект «Малі міста – великі враження» – конкурс культурно-мистецьких проектів громад з населенням до 50 тисяч осіб.

Про це повідомили в офісі реформ у Львівському РВ АМУ.

Презентував проект «Малі міста – великі враження» міністр культури України Євген Нищук. Він, зокрема, повідомив, що вже схвалено Положення про проведення конкурсу і 15 квітня розпочнеться прийом заявок. Переможців буде оголошено 5 липня і саме з цієї дати розпочнеться реалізація проектів, що мають завершитися до 20 листопада. Цьогорічній конкурс пройде під гаслом «Дивись, Україно!».

За словами прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, 50 млн грн, які передбачено на проект у цьому році, дозволять реалізувати близько ста подій у невеликих містах.

Нагадаємо, торік пілот конкурсу «Малі міста – великі враження» реалізували Асоціація міст України та Український центр культурних досліджень за фінансової підтримки Міністерства культури України.  У рамках проекту було відібрано 8 зі 158 проектів для впровадження пілотних стартапів, пов’язаних із культурною спадщиною.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин