Усі шпиталізовані внаслідок вибуху на «Степовій» досі в лікарні

16:15 6 Березня 2017

Усі шпиталізовані внаслідок вибуху на «Степовій» досі в лікарні

Фото: galas.te.ua

Стан 23 постраждалих шахтарів, які перебувають на лікуванні у 8-й лікарні, стабільний, їм надають усю необхідну допомогу.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради, посилаючись на міське управління охорони здоров’я.

Постраждалих під час вибуху на шахті «Степова», що під Червоноградом, продовжують лікувати в опіковому центрі 8-ї міської лікарні. За словами начальника управління охорони здоров’я Володимира Зуба, нині продовжують лікуватись усі двадцять троє постраждалих шахтарів. З них семеро осіб перебувають у стані середнього ступеня важкості, всі інші – у задовільному стані. Усім постраждалим виконано весь комплекс діагностичних заходів і всім продовжують надавати всю необхідну медичну допомогу.

Нагадаємо, 2 березня, о 12:46 у с. Глухів Сокальського району Львівської області на шахті № 10 «Степова» ВАТ «Львіввугілля» на горизонті 550 м, в 119 конвеєрі внаслідок вибуху стався обвал гірської породиЗагинули 8 шахтарів, десятки постраждали. За попередньою версією, обвал спричинив вибух метану. За фактом вибуху на шахті «Степова» зареєстровано кримінальне провадження.

Кабінет Міністрів створив комісію для розслідування обставин вибуху на шахті «Степова» у Львівській області, який стався вчора.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин