Утримання 5 доріг на Львівщині впродовж року обійдеться в понад півмільярда гривень

09:17 25 Березня 2019

Утримання 5 доріг на Львівщині впродовж року обійдеться в понад півмільярда гривень

Фото: kyiv.depo.ua

19 березня Служба автомобільних доріг у Львівській області підписала 5 угод на експлуатаційне утримання автомобільних доріг області загальною вартістю 590 млн грн.

Про це повідомляють «Наші гроші. Львів», посилаючись на дані сайту електронних закупівель «Prozorro».

За ці кошти фірми-підрядники протягом 2019 року повинні прибирати сміття на узбіччях, чистити трасу від бруду та снігу, доглядати за бар’єрними огородженнями і дорожніми знаками та здійснювати дрібний ремонт дорожнього покриття. Крім того, вони прибиратимуть автобусні зупинки, майданчики відпочинку та стоянки для автомобілів від сміття, коситимуть траву, обрізатимуть чагарники і дерева.

Найбільше замовлень від САД отримало ДП «Львівський облавтодор». Підприємство доглядатиме дороги державного значення за 444 млн грн. До цього переліку ввійшло вісім доріг, зокрема північний обхід Львова, траси Львів-Шегині та Сколе-Славське. Ще 81,7 млн грн отримало ТОВ «Дрог-Буд Україна» на утримання траси Тернопіль-Львів-Рава-Руська. МПП «Нара» утримуватиме дорогу Рівне-Млинів-Берестечко-Буськ-Перемишляни та трасу Броди-Тернопіль та Броди-Червоноград.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин