В ООН підтвердили, що Янукович офіційно просив ввести в Україну російські війська

17:00 17 Січня 2017

В ООН підтвердили, що Янукович офіційно просив ввести в Україну російські війська

Фото: allnews.com.ua

Головна військова прокуратура отримала від ООН офіційну фотокопію заяви екс-президента Віктора Януковича від 1 березня 2014 року з проханням ввести війська Російської Федерації в Україну.

Про це повідомив Генпрокурор Юрій Луценко, який навів фото документа від ООН.

«Головна військова прокуратура отримала через Постійне представництво України офіційний лист секретаріату ООН з наданням українській стороні завіреної офіційною печаткою ООН фотокопії заяви Януковича від 01.03.2014 з проханням ввести війська Російської Федерації в Україну та всі офіційні матеріали, які були додані від РФ до заяви представника РФ в ООН Чуркіна», – повідомив Луценко.

«Всі отримані українським слідством матеріали визнані ООН офіційними документами, які надала РФ», – наголосив він.

Як відзначає Луценко, слідством військової прокуратури отримано беззаперечні документальні докази державної зради Януковича.

Він додав, що отримав дозвіл на оприлюднення даних досудового слідства від старшого прокурора у провадженні про держзраду Януковича.

оон

Як відомо, 1 березня 2014 року Рада Федерації підтримала звернення президента РФ Володимира Путіна та дала згоду на введення російських Збройних Сил РФ на територію українського Криму, куди за два тижні до цього зайшли російські військові без опізнавальних знаків.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин