В «Угринові» змінили процедуру контролю

12:20 18 Квітня 2019

В «Угринові» змінили процедуру контролю

Фото: соцмережі

Від сьогодні в автомобільному пункті пропуску «Угринів» змінилась послідовність прикордонного та митного контролю у напрямку виїзду з України.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС України у Львівській області.

Апробація технологічних процедур щодо оформлення осіб та транспортних засобів стосується зміни послідовності прикордонного та митного контролю лише українських контрольних служб.

Особливості змін полягають у тому, що тепер під час виїзду з України подорожні спочатку проходять процедуру паспортного контролю. Прикордонний наряд вносить інформацію про осіб та транспортні засоби, які перетинають кордон у відомчу базу даних. Вона автоматично передається до відповідної бази даних митниці. Відтак немає необхідності інспектору митниці ще раз вносити цю інформацію. Також одночасно здійснюється прикордонний та митний огляд автомобіля. Це дозволяє уникнути дублювання функцій, зменшити час, необхідний для перетину кордону.

Такий порядок технологічних процедур раніше було запроваджено у пунктах пропуску «Смільниця» та «Грушів». У разі успішності цього експерименту, метою якого є зменшення часу на проходження прикордонно-митних формальностей під час виїзду за межі України, його буде запроваджено в усіх пунктах пропуску.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин