В України є ракета, здатна долати тисячу кілометрів – Порошенко

15:31 9 Квітня 2019

В України є ракета, здатна долати тисячу кілометрів – Порошенко

Україна випробувала крилату ракету, яка здатна долати відстань у понад 1000 кілометрів і нести бойове навантаження 150 кілограмів.

Про це заявив президент Петро Порошенко в ефірі ICTV 8 квітня, відповідаючи на запитання учасника бойових дій Мирослава Гая щодо обороноздатності, інформує «Українська правда».

Коментуючи хід виборів та заяви свого конкурента Володимира Зеленського щодо переговорів із бойовиками та Росією, Порошенко сказав: «Ми не можемо собі дозволити, щоб з Україною експериментували або на Україні в цих умовах хтось намагався повчитися».

«Саме тому ми почали найважливіше випробування щодо крилатих ракет. У нас не було крилатих ракет. У нас їх віддали – Х-55, які несли ядерні боєголовки, віддали», – заявив чинний президент.

«І сьогодні у нас з’явилася ракета, яка успішно пройшла випробування, здатна стріляти більш як на тисячу кілометрів, з бойовим навантаженням 150 кілограмів. За радянських часів це було 80 кілограмів. Високоточна! І це все створено українськими фахівцями!», – сказав Порошенко.

За його словами, українські війська зараз вчаться їх застосовувати.

«Ми отримали можливість знищити будь-який корабель в радіусі 300 кілометрів, який наважиться наблизитися й атакувати нас. І цю ракету не витримає корабель малого й середнього класу. Це різке збільшення обороноздатності», – додав Порошенко

Він нагадав, що вже пройшла завершальні випробування ракета «Вільха-М».

«Смерч» чи «Ураган» літають не більше, як на 76-70 кілометрів, а зараз будуть 130! Високоточні!», – заявив Порошенко.

«Це індикатор наших змін: Україна стала міцніша – і нам не можна розтринькати це», – знову наголосив він.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин