Валерій Середа: Поліцейські поза політикою

14:24 4 Квітня 2019

Валерій Середа: Поліцейські поза політикою

Начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Валерій Середа заявив, що поліцейські поза політикою, завдання поліції – забезпечити безпеку громадян і дотримання законодавства під час виборів.

Про це розповів під час брифінгу на тему «Діяльність поліції Львівщини під час виборів Президента України», інформує прес-служба поліції Львівщини.

«Перший тур виборів на Львівщині минув спокійно, без провокацій та без грубих порушень публічного порядку. Навантаження на поліцейських було досить значне, ми провели велику превентивну роботу. На всіх окружних та дільничних виборчих комісіях було забезпечено правопорядок і громадяни мали можливість здійснити волевиявлення», – зазначив на початку брифінгу Валерій Середа.

На території Львова та у Львівській області налічується дванадцять окружних виборчих комісій та 2136 виборчих дільниць – до охорони публічного порядку, а також оперативного реагування на порушення виборчого законодавства під час першого туру виборів Президента України було залучено більше восьми з половиною тисяч правоохоронців.

Особовий склад поліції Львівщини був переведений на посилений варіант несення служби. Спільно з працівниками підрозділів Головного управління Національної поліції у Львівській області публічний порядок під час виборів охороняли поліцейські Управління патрульної поліції Львівщини, Управління поліції охорони, військовослужбовці Національної гвардії України, працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій, офіцери та курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ, а також військовослужбовці Державної прикордонної служби України та представники громадських організацій.

Були створені додаткові слідчо-оперативні групи для належного реагування на повідомлення про скоєння правопорушень та недопущення порушень виборчого законодавства, працювали додаткові наряди вибухотехніків.

«Від початку виборчих перегонів на Львівщині поліцейські склали дванадцять адміністративних протоколів та відкрили чотири кримінальних провадження за порушення виборчого законодавства. У день голосування надійшло 71 повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства», – зазначив Валерій Середа.

Правоохоронці охороняли виборчу документацію, слідкували за дотриманням публічного порядку поблизу кожної окружної та  виборчої дільниці, супроводжували членів ДВК під час проведення голосування за місцем проживання, а також виконували усі інші завдання, передбачені чинним законодавством.

«Зараз ми готуємось до проведення другого туру голосування, здійснюємо розрахунок сил та засобів для забезпечення правопорядку та законності. Ще раз нагадую – поліцейські поза політикою, наше завдання – забезпечити безпеку громадян і дотримання законодавства під час виборів», – підкреслив очільник поліції Львівщини.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин